Masz już dość włosów w miejscach gdzie wolałbyś ich nie oglądać??

 

Chcesz trwale pozbyć się niechcianego owłosienia?

ipl sieradz epilacja sieradzEpilacja z wykorzystaniem lasera diodowego jest niezwykle skutecznym zabiegiem estetycznym, usuwającym zbędne owłosienie. Kierowany jest do osób, które mają już dość ciągłej depilacji woskiem czy trwale golenia.

Epilacja laserowa kierowana jest także do wszystkich tych osób, które ze względów estetycznych chcą pozbyć się owłosienia w miejscach, w których w ogóle wolelibyśmy go nie oglądać.

Jesteś kobietą i przeszkadza Ci nadmiar włosów na twarzy lub nogach. Masz jednocześnie już dość ciągłego powtarzania depilacji tych miejsc z wykorzystaniem wosku? Czujesz się mniej atrakcyjna z tego powodu? Czas to zmienić !!!

Jesteś mężczyzną, ale przeszkadza Ci nadmiar owłosienia np. na plecach czy klatce piersiowej? Nic nie stoi na przeszkodzie żeby to zmienić !

Jak działa epilacja laserowa?

epilacja sieradzPojedynczy zabieg uszkadza tylko niektóre mieszki włosowe i likwiduje tylko część włosów. Aby fotoepilacja była efektywna, włos poddawany działaniu energii świetlnej, musi znajdować się w fazie wzrostu. W normalnych warunkach na danym obszarze skóry w fazie wzrostu znajduje się ok. 30% włosów. Pozostałe włosy znajdują się pod skórą w fazie spoczynkowej. Ich cebulki zostaną zniszczone podczas następnych zabiegów. Trwały efekt usunięcia 80 – 100% włosów osiąga się na ogół po 5 – 8 zabiegach. Jeśli po pewnym czasie niektóre włosy odrastają to są one znacznie rzadsze, cieńsze i jaśniejsze, a proces ich wzrostu ulega wyraźnemu spowolnieniu. Potrzebne są wtedy tzw. zabiegi przypominające – zwykle raz na około rok/dwa lata.

Zabiegi wykonuje się co około 4 tygodnie każdy. Ich ostateczna ilość uwarunkowana jest wieloma czynnikami indywidualnymi każdego organizmu. Nie każdy z nas tak samo reaguje na działanie światła. Nie każdy ma ten sam kolor włosa i poziom melaniny. Każdy z nas ma inną karnacje itd. U większości osób efekty można już zaobserwować po upływie pewnego czasu od pierwszego zabiegu.

Prawidłowo wykonany zabieg trwałego laserowego usunięcia owłosienia (zabieg epilacji) nie jest zabiegiem bezbolesnym, przy czym zaznaczyć tu trzeba, że osoby które dotychczas korzystały z klasycznej depilacji, zniosą bez problemu jego trudy.

Dodatkową zaletą tego zabiegu jest likwidacja ewentualnych stanów zapalnych czy likwidacja przebarwień pozapalnych.

laserowe usuwanie owłosienia sieradz

Umów się na wizytę

  • telefonicznie: 605 045 639

  • osobiście w gabinecie

Umawianie wizyt wyłącznie w godzinach pracy gabinetu.

Gabinet czynny

od poniedziałku do piątku
od godz. 9:00 do godz. 18:00

Akceptujemy płatności kartami: