W ramach oferty kosmetycznej proponujemy Państwu szereg zabiegów z klasycznej kosmetyki:

 •  mikrodermabrazja

mikrodermabrazjaMikrodermabrazja należy do zabiegów mechanicznego ścierania naskórka i jest jednym z popularniejszych zabiegów wybieranych przez klientki w gabinetach kosmetycznych w Sieradzu. Pozwala na powolne ścieranie warstwy rogowej pod stałą kontrolą wizualną, gwarantującą precyzję zabiegu. Wykonuje się go przy pomocy kryształów korundu lub specjalną głowicą diamentową. Obserwuje się wyraźną poprawę w wyglądzie skóry, która wykazuje zdolność wygładzenia, spłycenia zmarszczek. Z każdą sesją efekty się potęgują, skóra staje się coraz bardziej gładka, napięta, elastyczna i świetlista. Nabiera zdrowego wyglądu i kolorytu. Blizny stają się mniej widoczne, przebarwienia jaśnieją lub całkowicie zostają usunięte, następuje eliminacja zmian trądzikowych, łojotoku, zaskórników.
Zabieg jest bezbolesny, prosty, trwa krótko i po jego wykonaniu pacjent nie jest wyłączony z zajęć życia codziennego. Aparat do mikrodermabrazji w rękach doświadczonego specjalisty jest niezwykle skuteczny, a metoda ta pozostająca pod pełną kontrolą osoby wykonującej zabieg jest niezwykle bezpieczna.

 • zabiegi kwasami owocowymi

slider3Eksfoliacja kwasami owocowymi to zabieg polegający na bardzo powierzchownym złuszczaniu warstwy rogowej i ziarnistej naskórka. W trakcie zabiegu nakładane są na skórę preparaty zawierające kwasy owocowe o różnych stężeniach (w zależności od stanu, rodzaju skóry, oczekiwanego efektu) – od 25% do 70%.
Najważniejsze efekty zabiegu: zmniejszenie warstwy rogowej naskórka, wzrost spoistości, napięcia i zwartości skóry, wygładzenie nawet głębszych zmarszczek, zwiększenie uwodnienia i jędrności skóry, wspomaganie usuwania toksyn poprzez stymulowanie mikrokrążenia, rozjaśnienie przebarwień, ułatwienie wnikania innych składników preparatu.

 • ultradźwięki

Metoda ta wykorzystuje fale ultradźwiękowe i prąd galwaniczny. Zabieg ten powoduje skuteczne złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszej warstwy skóry, wolnej od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych, a także pozostałości kosmetyków. Tak przygotowana skóra lepiej wchłania nałożone nań preparaty. Rezultatem opisywanego oczyszczania jest widocznie wygładzona i delikatna w dotyku skóra, z otwartymi porami i mieszkami włosowymi. Działanie fali ultradźwiękowej podobne jest do mikromasażu komórkowego o charakterze biostymulującym.
Najważniejsze efekty wywołane mikrowibracjami: złuszczenie martwych komórek naskórka, usunięcie łoju i innych zanieczyszczeń, głębokie nawilżanie, wzrost przekrwienia w warstwach naskórka i skóry właściwej, niszczenie bakterii i drobnoustrojów wywołujących trądzik.
Dla wzmocnienia efektu zabiegu wykonuje się sonoforezę (wprowadzanie substancji aktywnych w skórę z użyciem ultradźwięków), mikromasaż ultradźwiękami oraz nakłada się odpowiednią maskę.

 • pielęgnacja twarzy

Specjalistyczny Gabinet Kosmetyczno-Podologiczny I-KOSMETYKA wykonuje szereg zabiegów poprawiających wygląd i stan skóry twarzy. W zależności od typu i potrzeb skóry oraz oczekiwań klientów proponujemy:

– zabieg nawilżający,
zabieg normalizujący,
zabieg dla cery wrażliwej/naczyniowej,
zabieg liftingujący,
zabieg na okolicę oczu z wykorzystaniem „płatków młodości”,
manualne oczyszczanie twarzy,
peeling kawitacyjny,
jonoforeza,
sonoforeza,
mikrodermabrazja diamentowa,
masaż twarzy,
henna rzęs, brwi (oferowane kolory: grafitowy, czarny, brązowy, granatowy, niebieski),
regulacja brwi

 • pielęgnacja rąk

W ramach pielęgnacji rąk wykonujemy m.in. manicure klasyczny, manicure biologiczny, malowanie, zdobnictwo paznokci, w tym french,
zabieg parafinowy na ręce (kąpiel parafinowa rąk), masaż ręki, rekonstrukcja płytki paznokciowej (odbudowa zniszczonej lub wymodelowanie brakującej płytki paznokciowej przy użyciu masy lub żelu do rekonstrukcji paznokci).
Zabiegi pielęgnacyjne rąk zalecane są w celu poprawy ich wyglądu.

 • pielęgnacja stóp

Oferta kosmetycznej pielęgnacji stóp w gabinecie I-KOSMETYKA do przede wszystkim zabieg pedicure, malowanie i zdobnictwo paznokci, w tym french, masaż stóp, zabieg parafinowy na stopy (kąpiel parafinowa stóp).

 • depilacja woskiem

Nie każdy może chcieć skorzystać z trwałej laserowej epilacji owłosienia. Osobom tym proponujemy depilację z wykorzystaniem wosku. Jest to bardzo popularna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Polega na nałożeniu cienkiej warstwy ciepłego wosku na powierzchnię skóry, pokryciu odpowiednim paskiem flizeliny lub tkaniny bawełnianej i ściągnięciu w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów. Efekt zabiegu utrzymuje się znacznie dłużej niż po goleniu. Najczęściej włosy zaczynają odrastać po upływie ok. 1 tygodnia. Cały zabieg należy powtórzyć mniej więcej po 3-4 tygodniach. Odrastające włosy są słabsze, a przy regularnej depilacji jest ich mniej. Wskazaniem do wykonania zabiegu są najczęściej względy estetyczne.

 

Umów się na wizytę

 • telefonicznie: 605 045 639

 • mailowo: i.kosmetyka@gmail.com

 • przez formularz kontaktowy

 • osobiście w gabinecie

  Gabinet czynny:
  od poniedziałku do piątku
  od godz. 9:00 do godz. 18:00

  dwie soboty w miesiącu
  od godz. 9:00 do godz. 14:00

Cennik

Sprawdź ceny naszych usług. więcej

Akceptujemy płatności kartami: