5Q9C3407

Specjalistyczny Gabinet Kosmetyczno-Podologiczny
I-KOSMETYKA

Powstał w Sieradzu w 2006 roku. Początkowo funkcjonował pod nazwą Gabinet Kosmetyczny I-KOSMETYKA, a od roku 2011 zmianie uległa nazwa, która bardziej precyzyjnie oddaje charakter i specyfikę oferowanych tutaj zabiegów. Właścicielem jest dyplomowany kosmetolog Iga Misiak-Stodulska, mgr pielęgniarstwa, położna z kilkuletnim stażem pracy w zawodzie, nauczyciel przedmiotów zawodowych w szkołach medycznych i kosmetycznych oraz członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego. Założycielka pierwszej na facebook`u grupy tematycznej PODOLOGIA, a także założycielka: Ogólnopolskiego Portalu Informacji o Podologii (www.twojapodologia.pl) i Wyszukiwarki Gabinetów Podologicznych.

Gabinet I-KOSMETYKA posiada swoją wizytówkę także na ogólnopolskim portalu swiaturody.com

twojapodologia.pl prostokąt

Gabinet I-KOSMETYKA

specjalizuje się w zabiegach z zakresu podologii, czyli najprościej mówiąc – specjalistycznej pielęgnacji stóp.

Z tych zabiegów powinni korzystać przede wszystkim pacjenci z dolegliwościami w obrębie stóp, takimi jak:

Zabiegi skierowane są również do osób dotkniętych np. chorobami skóry, chorobami przemiany materii (cukrzyca, reumatyzm) oraz z wadliwym ustawieniem stóp i deformacjami palców (haluksy, palce krogulcze, palce młoteczkowate itp.). Oferta skierowana jest również do osób starszych, czy po prostu mających problem z codzienną pielęgnacją swoich stóp.

Specjalistyczny Gabinet Kosmetyczno-Podologiczny I-KOSMETYKA w Sieradzu jest partnerskim gabinetem Powszechnego Profilaktycznego Programu ZDROWE NOGI. Program ZDROWE NOGI ma zwrócić uwagę na problemy związane z nogami. Stawiamy na profilaktykę oraz pokazujemy, co należy robić, by nogi jak najdłużej były zdrowe i sprawne. Chcemy uczyć i pokazywać, w jaki sposób po prostu o nie dbać. Nogi często bolą, bo ich właściciel traktuje je jedynie jako narzędzie do poruszania się, a nie narząd, o który trzeba dbać tak samo, jak o serce czy nerki.

Dużą grupą, do której kierowana jest oferta zabiegowa gabinetu, to chorzy na cukrzycę. Diabetyków skutecznie chcemy przekonać do szczególnej pielęgnacji stóp, by w ten prosty sposób długo mogli oni zachować zdrowe nogi, ustrzec się przed groźnymi powikłaniami związanymi z cukrzycą. W przypadkach, gdy u chorych występują już objawy schorzeń w obrębie kończyn dolnych, pokażemy jak ograniczać skutki choroby i jak nie doprowadzić do jej nawrotu.

ikosmetyka poziom pełna

KOSMETYKA KLASYCZNA i ESTETYCZNA

Jako uzupełnienie dla specjalistycznej oferty, w sieradzkim gabinecie I-KOSMETYKA wykonywanych jest jednocześnie wiele zabiegów z zakresu klasycznej kosmetyki, mających na celu poprawę wyglądu i stanu skóry. Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, stale poszerzana jest oferta zabiegowa gabinetu z zabiegami laserowymi na czele.

I-KOSMETYKA w Sieradzu to również drobne zabiegi estetyczne takie jak usuwanie włókniaków, naczyniaków, brodawek i innych zmian skórnych.

I-KOSMETYKA

Jesteśmy przekonani, że oferta zabiegowa gabinetu oraz stosowane tu metody i kosmetyki spełnią oczekiwania zarówno Pań, jak i Panów. Wprowadziliśmy ponadto dla Państwa, możliwość zakupu kuponów upominkowych (zarówno kwotowych jak i na konkretne zabiegi), dzięki którym możecie sprawić miłą niespodziankę swoim bliskim. To również dla Państwa wygody, rozliczenia za usługę nie muszą być dokonywane gotówką – realizujemy płatności kartami płatniczymi. Dla zapewnienia pełnego Państwa komfortu lokal wyposażony jest w klimatyzację.

Wszystkie wykorzystywane przy zabiegach urządzenia są naszą własnością. Nie wynajmujemy sprzętu by mieć pewność, co do ich faktycznego stanu technicznego i parametrów.

Zapraszam

Iga Misiak-Stodulska

Umów się na wizytę

  • telefonicznie: 605 045 639

  • osobiście w gabinecie

Umawianie wizyt wyłącznie w godzinach pracy gabinetu.

Gabinet czynny

od poniedziałku do piątku
od godz. 9:00 do godz. 18:00

Akceptujemy płatności kartami: